ŻALUZJE ZEWNĘTZRNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT

Typ Lameli Z :

lamele w przekroju przypominają kształtem literę C. Główną zaletą tego typu lameli jest możliwość jej obrotu o 180 stopni, co daje bardzo duże możliwości operowania światłem. Ze względu na swój kształt przy całkowitym zamknięciu nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia.

rolety plisy żaluzje

 

Żaluzje fasadowe:

 

to nowoczesne i eleganckie osłony okienne stosowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka konstrukcja znajduje zastosowanie w przypadku obiektów, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje fasadowe doskonale chronią wnętrze przed zbyt dużym nasłonecznieniem, zmniejszają poziom przenikającego hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniu, a także wspomaga pracę klimatyzacji – nie obciążając jej

 

 

 

POWRÓT

 

   ŻALUZJE FASADOWE

 

 

 

 

lamele przypominające swoim kształtem literę Z.

Wykonane są z aluminium o grubości 0,42 mm. W ich konstrukcji znajduje się specjalny profil wyciszający. Żaluzje tego typu pozwalają na całkowite ograniczenie promieni słonecznych, przedostających się do pomieszczeń. Zakres pracy tego profilu to 90 stopni.

Nasze realizacje żaluzji fasadowych

Typ Lameli C :

Działamy  na terenie Sieradza i całego kraju.

Masz pytania ? zadzwoń 513-817-286

  GAJA © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Created by G.O.O